Wiadomości

‘Pedofilia podczas egzaminów do liceum?! Który to skur…syn….’ – prezes ZPP wściekły

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak czytamy na portalu tysol.pl, Warszawa, jak każde większe miasto, jest miejscem szczególnym, w którym “społeczne nowinki” zyskują poklask szybciej niż gdzie indziej. To tutaj miała obowiązywać tzw. “Karta LGBT+” odwołująca się do propedofilskich “standardów” nauczania WHO. I to tutaj samorząd wspiera wszelkie “progresywne” organizacje. Drugim epicentrum “rewolucji seksualnej” jest niestety szkolnictwo na różnych szczeblach. O szokującej liście lektur dla przystępujących do egzaminu do liceum, donosi prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców Cezary Kaźmierczak. Pisze on mianowicie:

Moja 13-letnia córeczka szuka szkoły średniej. W ramach tych poszukiwań (oraz trochę treningu) trafiła do 21 Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Jerzego Grotowskiego w Warszawie.
Egzamin do tej szkoły odbywa się m.in. na podstawie rozmowy na temat książki. Listę książek do wyboru podstawia szkoła.
Oto ona:
1. Margaret Atwood, „Opowieść podręcznej”
2. Angela Carter, „Krwawa komnata” (z tomu „Czarna Wenus”)
3. Jarosław Iwaszkiewicz, „Kochankowie z Marony”
4. Czesław Miłosz, „Orfeusz i Eurydyka”
5. Sławomir Mrożek, jednoaktówka „Na pełnym morzu”
6. Platon, „Uczta”
7. Olga Tokarczuk, „Najbrzydsza kobieta świata” (z tomu „Gra na wielu bębenkach”)
Ani ja, ani Frau Kaźmierczak nie jesteśmy obeznani w literaturze porno więc lista nie wzbudziła żadnych naszych podejrzeń. Zapisaliśmy córkę na egzamin.
Przed udostepnieniem dziecku książek Frau Kaźmierczak postanowiła zerknąć na pierwsze rekomendowane dzieło: Krwawą Komnatę.
Wszystkie włosy stanęły jej dęba. Oto o czym m.in. chciał rozmawiać jakiś pedofil bądź zboczeniec z moją 13-latką! O jej “wrażeniach, przemyśleniach i wnioskach dotyczących tej lektury”:
Całe opowiadanie jest o seksie:
„mężczyzna w czarnej masce wolną ręką manipuluje przy kutasie, zakrzywionym w górę jak szabla, którą dzierży”
„Tuzin mężów wbijało na pal tuzin oblubienic”
“Bez żadnej powściągliwości”, „położył mi władczo rękę na piersi” i „kazał mi włożyć obrożę” bo „ze swojego stroju zachowała” tylko ją. „Słyszałam jego ostry krzyk i bluźnierstwa w chwili orgazmu, krwawiłam”
Również wokóó tego kręci się “Opowieść podręcznej”.
“Komendant obcuje wtedy z Podręczną leżącą na łonie żony”.
“Została schwytana i postawiona przed możliwością wyboru między wysłaniem do Kolonii a prostytucją”
“Jezebel – ekskluzywny burdel” dla wyższych funkcjonariuszy reżimu”
Kolejna książka “Kochankowie z Marony” Iwaszkiewicza to pasjonującą opowieść o trójkącie miłosnym biseksualisty, homoseksualisty oraz heteroseksulanej kobiety. Lektura wprost i jak najbardziej odpowiednia dla 13 letniej dziewczynki.
Jestem bardzo zainteresowany, który to skurwysyn chce w 21 SLO w Warszawie prowadzić tego typu rozmowy z dziećmi i jak to w ogóle jest możliwe i jak to jest możliwe, że organa państwa polskiego to tolerują.
Nie zostawię tak tej sprawy.

Na wpis prezesa ZPP zareagowała dyrekcja szkoły, aczkolwiek zapewne nie takiej reakcji oczekiwał Cezary Kaźmierczak. Otóż zamieściła ona na facebooku oświadczenie następującej treści:

W związku z materiałami opublikowanymi w dniu 18 maja 2021 przez pana Cezarego Kaźmierczaka (Twitter, Facebook) oraz pana Roberta Winnickiego (Facebook) informujemy, że podjęliśmy kroki prawne dotyczące pociągnięcia Panów i innych osób rozpowszechniających te fałszywe treści do odpowiedzialności za zniesławienie i zniewagę oraz naruszenie dobrego imienia szkoły.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!