Wiadomości

Pedofile, nepiofile, hebrofile i ephobofile chcą wziąć udział w marszu LGBT

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W Amsterdamie utworzono klub, do którego należą nepiofile, pedofile, hebrofile i ephobofile, który nazwano Frontem Wyzwolenia Dziecka – donosi portal niezalezna.pl.

Członkowie tej „organizacji” zapowiedzieli swój udział w paradzie LGBT, która ma zakończyć Pride Week w Amsterdamie. Pedofile uznają się bowiem za orientację seksualną, więc uważają, że należą do społeczności LGBT.

Organizatorom propozycja nie przypadła do gustu. Rzecznik Pride Amsterdam potwierdził, że klub pedofilów, nepiofilów, hebrofilów i ephobofilów chciał uczestniczyć w paradzie, lecz nawet nie zamierza „marnować słów” na tę organizację.

– Nie są częścią Pride Amsterdam. Nie chcemy, aby nasza nazwa była z nimi kojarzona – powiedział rzecznik, cytowany przez holenderski portal metronieuws.nl.

Front Wyzwolenia Dziecka zdaje się tymi słowami nie przejmować i kontynuuje przygotowania do parady. Ta ma być z kolei zwieńczeniem Pride Week, który trwa od 27 lipca do 3 sierpnia w Amsterdamie. W ramach tego wydarzenia organizowane są między innymi wycieczki do zoo, podczas których przewodnik pokazuje tylko zwierzęta biseksualne, lub te, które “zmieniają płeć”. Ponadto zorganizowano… warsztaty z kręcenia filmów porno, tylko dla osób ze środowiska LGBT.

/niezalezna.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!