Wiadomości

Paweł Chruszcz, głogowski radny, brat posła Wolnych i Solidarnych, który trafił na ślad dużej afery, nie żyje

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Paweł Chruszcz, głogowski radny, brat Sylwestra Chruszcza, posła Wolnych i Solidarnych, nie żyje. Angażował się w bulwersującą sprawę znęcania się nad przedszkolakami w Zielonym Przedszkolu i w ujawnienie przekroczenia norm trującego arsenu w powietrzu. Zaginął w środę wieczorem. Mógł trafić na trop poważnej afery, w którą mogą być zamieszani miejscy urzędnicy.

Jak informuje Fakt24.pl, Paweł Chruszcz trafił na trop afery, w którą mogą być zamieszani miejscy urzędnicy. W środę dotarł do ważnych dokumentów, z których wynikało, że jedno z prywatnych przedszkoli w Głogowie otrzymało ogromną dotację na swoją działalność, a 900 tys. zł za wykup budynku rozłożono na raty na 5 lat. W papierach trafił na trop wielu nieprawidłowości, o których nasz informator na razie nie chciał mówić. Zaznaczył jednak, że Paweł Chruszcz był już w tej sprawie umówiony z agentem CBA. Na spotkanie nie dotarł.

Mężczyzna został znaleziony martwy w czwartek przed godziną 14:00. Ciało odkryto w pobliżu niewielkiej wsi pod Białołęką. Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, a straż pożarna potwierdza, że poszukiwania 42-latka zostały zakończone. Nie wiadomo, czy ktoś przyczynił się do jego śmierci.

/fakt24.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!