Islam Świat Wiadomości

Pakistan: Młoda kobieta została zastrzelona bo odrzuciła oświadczyny

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Aasma Rani przeżyła chwilę grozy, gdy odrzuciła oświadczyny mężczyzny, który rozwścieczony odmową zastrzelił ją. Konająca kobieta tuż przed śmiercią wypowiedziała imię i nazwisko swojego mordercy.

Dramatyczna historia miała miejsce w pakistańskiej miejscowości Abbottabad. Aasma Rani studentka 3-ego roku medycyny zginęła od trzech strzałów, po tym jak odrzuciła oświadczyny swojego przyszłego zabójcy.

Rodzina dziewczyny nagrała jej ostatnie słowa przed śmiercią. Konająca na łóżku wyznała kto jest jej mordercą, okazał się nim być Mujahidullah Afridi, który już od dłuższego czasu starał się o jej rękę.

Pakistańska policja poszukuje mordercy oraz jego brata, którego podejrzewa się o pomoc w zabójstwie dziewczyny, jednak wątpliwe jest, aby został sprawiedliwie osądzony.

Podobna historia miała ostatnio miejsce w szwedzkim mieście Piteå. Tam Syryjczyk niezadowolony z odrzuconych oświadczyn dziewczyny, zgwałcił jej matkę, by „odzyskać honor”. Bardzo prawdopodobne, że „honor” chciał również odzyskać Pakistańczyk Mujahidullah Afridi.

Oryginalny artykuł: https://ndie.pl/dramatyczna-historia-kobiety-ktora-odrzucila-oswiadczyny-pakistanczyka/

Źrodło: ndie.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!