Polska Wiadomości

Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu składa zawiadomienie do prokuratury w związku z wypowiedzią Kurdej-Szatan

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak podaje portal tvp.info aktorka Barbara Kurdej-Szatan, znana m.in. z reklam marki Play, w mediach społecznościowych nazwała funkcjonariuszy Straży Granicznej „mordercami”. Czy celebrytkę spotkają konsekwencję za atak na polskie służby? Do prokuratury ma zostać złożone zawiadomienie o możliwości popełnienia przez nią przestępstwa – poinformował Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu.

Nie milkną echa wypowiedzi Kurdej-Szatan dotyczących kryzysu migracyjnego. W mediach społecznościowych aktorka przekonywała, że polscy strażnicy graniczni są „mordercami” i „maszynami” „bez serca i mózgu”

„To jest ku**a »straż graniczna« ????? »Straż« ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!!” – napisała na swoim koncie na Instagramie. Napisała, a później skasowała.

„Składamy zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez celebrytkę Barbarę Kurdej-Szatan” – poinformował na Twitterze Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu.

Choć wpis zniknął z konta aktorki, Kurdej-Szatan nie zamierza dyskutować z internautami, którym nie podoba się jej wulgarność. Jednej z internautek, która stwierdziła, że „wstyd za takie słownictwo” odpowiedziała: „Wypie***laj”.

Źródło: tvp.info

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!