Wiadomości

Ochojska znów pluje jadem, wpisując się w antypolską kampanię propagandową

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Janina Ochojska, która w ostatnim czasie zajmuje się głównie pluciem jadem na Polskę, znów dała upust swej nienawiści, po raz kolejny atakując służby graniczne…

Wspierająca działania reżimu Łukaszenki przeciwko Polsce Grupa Granica udostępniła w piątek na Twitterze nagranie, na którym widać migrantów, którzy nielegalnie przekroczyli Polską granicę. „W całej Polsce spadł śnieg. Uchodźcy; małe dzieci, osoby wymagające opieki medycznej, już prawie tydzień koczują dosłownie kilka metrów od granicy Polski. Niestety, to nie primaaprilisowy żart, a rzeczywistość na granicy PL-BY dzisiaj rano”.

Podchwyciła to Janina Ochojska, która stwierdziła, że „na granicy polsko-białoruskiej dokonuje się ludobójstwo”. Napisała, że premier Mateusz Morawiecki, minister i wiceminister spraw wewnętrznych Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik „pozwalają na łapanki i wywózki uchodźców z powodu ciemnej skóry i innej religii. Nie pozwalają tym osobom złożyć wniosku o ochronę międzynarodową. To czysty rasizm. Co Wam to przypomina?”.

„Szanowna Pani Janino, ja wiem, że Pani prze do spektakularnego aresztowania czy czegoś tam jeszcze. Mam dla Pani złą wiadomość: nikt już Pani nie traktuje poważnie. Miłego wieczoru” – czytamy w innym komentarzu. Szczeciński radny i prezes Ośrodka Monitorowania Antypolonizmu Dariusz Matecki napisał, że Ochojska „powinna być zatrzymana przez ABW i powinny być jej postawione zarzuty zdrady dyplomatycznej”.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!