Wiadomości

Janina Ochojska znów pluje jadem nienawiści

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Niestety, po raz kolejny potwierdza się teza, że za dobroczynnością, którą parają się ludzie tacy jak Ochojska czy Owsiak, którzy to nieźle z tego żyją, kryją się pycha i pogarda do bliźnich. Jednak to, co ostatnio wyczynia Janina Ochojska, przechodzi ludzkie pojęcie.

“Opisy takich czynów czytałam w relacjach osób, które przeżyły II wojnę światową. Wzorce z katów niemieckich i sowieckich obozów” – pluje jadem Ochojska, która w ten sposób skomentowała wpis typa, który zaangażowany jest w pomoc osobom, które nielegalnie próbują sforsować granicę, atakując polskich żołnierzy i funkcjonariuszy. Ów typ twierdzi, że żołnierze Wojska Polskiego “zabawiają się w poniżanie ludzi”.

Kamil Syller, którego wpis skomentowała Ochojska, to wyjątkowo nieciekawa postać. Z jakichś sobie tylko znanych powodów wciela się w rolę konfidenta reżimu Łukaszenki i wściekle atakuje funkcjonariuszy i żołnierzy, którzy ofiarnie bronią polskiej granicy. Wspiera przy tym łamiących prawo migrantów, twierdząc, że “w lasach znowu pojawiły się dzieci i kobiety”.

Do jego to wpisu odniosła się Janina Ochojska, która najwyraźniej w swej nienawiści do ludzi, którzy w trudnych warunkach pełnią odpowiedzialną i niebezpieczną służbę, kompletnie już odpłynęła.

/interia.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!