Europa Polska Wiadomości

Obywatele Niemiec dziękują Polakom za obronę granic Europy przed imigrantami

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal nczas.com świadomi Niemcy już dawno wiedzą z czym wiąże się niekontrolowane przyjmowanie przybyszów z Bliskiego Wschodu. Dzisiaj w Görlitz podziękowali publicznie polskiemu rządowi za obronę także ich granic.

Skończyła się era „herzlich willkommen” dla wszystkich przybyszów, którą rozkręciła w Niemczech Angela Merkel. Niemcy mają już dość tego, co zrobiono z ich krajem.

Dzisiaj w Görlitz „Wolni Saksoni” podziękowali polskiemu rządowi za obronę granic.

„My dziękujemy polskiemu rządowi za ochronę dla Niemiec i Europy” – napisano po polsku i po niemiecku na wielkim transparencie zaprezentowanym w przygranicznym niemieckim mieście Görlitz.

 

W manifestacji uczestniczyli członkowie wielu prawicowych, tożsamościowycyh i wolnościowych organizacji. Podobne manifestacje odbyły się w kilku miastach Saksonii.

Sami „Wolni Saksoni”, którzy opublikowali materiały z manifestacji, to organizacja skupiająca ponadpartyjnie i ponadorganizacyjnie ludzi o poglądach tożsamościowych i wolnościowych.

„Wspólnym podstawowym konsensusem „Wolnych Saksonów” jest przywiązanie do liberalnej Saksonii, która zachowuje swoją historycznie ukształtowaną tożsamość, która może i chce śmiało bronić się przed wytycznymi z Brukseli i Berlina. Chcemy żyć jako wolni Sasi w wolnej Saksonii!” – piszą na swojej stronie internetowej.

I należy się z nimi zgodzić – my też chcemy żyć jako wolni Polacy w wolnej Polsce, i chcemy bronić się przed wytycznymi z Brukseli i Berlina. A Niemcy podzielone na wolne państwa to także nasz interes – dlatego życzymy powodzenia!

Każde wsparcie jest na wagę złota.

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!