Wiadomości

Niemieckie służby: Bojówki Antify ćwiczą walki uliczne w Poznaniu

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Niemiecki Urząd Ochrony Konstytucji dysponuje informacjami z których wynika, że lewicowi ekstremiści prowadzą szeroko zakrojoną akcję szkoleń z walk ulicznych. Takie szkolenia dla lewicowych zadymiarzy odbywały się także w Polsce, w Poznaniu w kolektywie „Rozbrat”

Niemieckie służby ostrzegają przed narastającą przemocą ze strony lewackich organizacji. Coraz większym zagrożeniem dla bezpieczeństwa publicznego stają się bojówki Antify i innych lewackich organizacji. Antifa prowadzi szeroko zakrojoną akcję szkoleń, w tym także darmowych ze sztuk walki. Niemieckie służby mają dysponować informacjami na temat szkoleń oraz narastającej fali przemocy ze strony lewackich bojówek.

Szkolenia odbywają się w różnych cyklach. W zależności od potrzeb lub samej organizacji. Część z nich ma charakter mieszany tzn. mogą w nich brać udział aktywiści lewicowi oraz zwykli obywatele. Od pewnego czasu lewica zajmuje się nie obroną, ale aktywnymi sztukami walki. Coraz częściej w sporze z prawicą, to właśnie ekstremistyczna lewica sięga po argument siły.

W sprawie pojawia się także Polski wątek. Szkolenia ze sztuk walki mają być prowadzone także w Poznaniu w ramach kolektywu Rozbrat. Rzeczywiście takie szkolenia odbywają się na terenie Polski. Szyki w szkoleniach popsuły anarchistom zagrożenie koronawirusem. Jednak jak możemy przeczytać na stronie kolektywu, wracają do zajęć i to ze znaczną częstotliwością. W ciągu 6 dni odbędą się aż 3 treningi o różnym stopniu zaawansowania.

/tysol.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!