Europa Wiadomości

Niemcy: Zieloni przerwali minutę ciszy dla uczczenia zamordowanej dziewczyny, bo mordercą był muzułmanin

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak podaje portal ndie.pl minuta ciszy w niemieckim parlamencie ku czci zgwałconej i zamordowanej 14-letniej Susanne F. została zakłócona przez lewicowych parlamentarzystów Bundestagu.

Claudia Roth z partii Zielonych, postanowiła przerwać minutę ciszy, do której wezwał poseł Thomas Seitz z Alternatywy dla Niemiec (AfD), powołując się na naruszenie regulaminu obrad. Roth poparli inni lewicowi politycy, którzy uznali, że AfD wykorzystuje śmierć 14-latki do swoich celów.

Posłanka Roth należy do różnych organizacji lewicowych i pro-imigranckich, zasłynęła komentarzem głośnego molestowania kobiet przez imigrantów w Kolonii. „Incydent na dworcu w Kolonii może być widziany jako swego rodzaju wołanie o pomoc ze strony uchodźców, którzy czują się seksualnie marginalizowani przez niemieckie kobiety” – powiedziała polityk.

Przypomnijmy, że morderca 14-latki uciekł z Niemiec do Iraku, jednak został tam schwytany i stanie przed sądem w Niemczech.

Oryginalny tekst: https://ndie.pl/pro-imigrancka-posel-przerwala-minute-ciszy-dla-uczczenia-14-latki-zamordowanej-przez-uchodzce/

Źródło: ndie.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!