Europa Islam Wiadomości

Niemcy: Młodociany gang imigrantów zaatakował starsze małżeństwo ponieważ “nie okazano im szacunku”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W leżącym około 30 km od granicy z Polską niemieckim mieście Cottbus, młodociani uchodźcy z Syrii napadli na starsze małżeństwo przed centrum handlowym.

Do ataku doszło w piątek przed centrum handlowym Blechen-Carré w miejscowości Cottbus. Niemieckie małżeństwo zbliżając się do wejścia do budynku, spotkało czterech syryjskich uchodźców w wieku 14, 15 i 17 lat, którzy wykazali się niesłychaną agresją.

Według ustaleń policji, Syryjczycy stając im na drodze zażądali, by przepuścili ich przodem. Co więcej, kobieta miała okazać im „szacunek”.

Gdy doszło do kłótni, 15-latek wyciągnął nóż i zaatakował 51-letniego mężczyznę. Tylko dzięki szybkiej interwencji świadków, uniknięto tragedii.

Młodzi agresorzy zostali zatrzymani przez ochronę, po przybyciu na miejsce policji, aresztowano ich. W areszcie okazało się, że 15-latek był już notowany przez policję za agresywne zachowanie.

Oryginalny artykuł: http://www.wykop.pl/ramka/4114809/malzenstwo-nie-okazalo-szacunku-uchodzcom-wiec-zostali-zaatakowani-nozem/

Źródło: ndie.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!