Wiadomości

Nie żyje psycholog zaatakowana w zakładzie karnym w Rzeszowie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Dramat w zakładzie karnym w Rzeszowie. Przebywający tam w areszcie tymczasowym Artur R. zaatakował nożyczkami psycholog. Zadał kobiecie kilka ciosów w okolicę szyi. Funkcjonariuszka nie przeżyła – informuje RMF.

37-letni mężczyzna przebywający w areszcie tymczasowym w zakładzie karnym w Rzeszowie zaatakował nożyczkami psycholog – dowiedzieli się dziennikarze RMF FM. Kobieta dostała 7 ciosów w okolice szyi. Na miejsce wezwano pomoc, ratownikom nie udało się jednak uratować życia kobiety.

Reporterzy RMF FM informują, że w chwili ataku funkcjonariuszka przebywała w pokoju sama z napastnikiem. To była rutynowa konsultacja psychologiczna z tymczasowo aresztowanym. Nożyczki, którymi Artur R. ją zaatakował, znaleziono potem na zewnątrz budynku zakładu.

Trwa wyjaśnianie wszelkich okoliczności tej tragedii. Na miejsce pojechała delegacja z Ministerstwa Sprawiedliwości. Jak się dowiedział się dziennikarz RMF FM Krzysztof Zasada, funkcjonariuszka miała 39 lat. Służbę pełniła od 2010 roku. Osierociła dwoje małych dzieci.

/rmf24.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!