Wiadomości

Nie żyje Krzysztof Krawczyk, artysta miał 74 lata

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Zmarł Krzysztof Krawczyk – przekazał w poniedziałek jego wieloletni przyjaciel i menadżer piosenkarza Andrzej Kosmala. Piosenkarz został zabrany do szpitala w poniedziałek, zmarł w godzinach popołudniowych. W ostatnich tygodniach zmagał się z COVID-19. Miał 74 lata.

Informację o śmierci piosenkarza jego menadżęr Andrzej Kosmala przekazał na Facebooku. Menadżer potwierdził tę informację Polsat News. 

Pod koniec marca artysta poinformował fanów, że z powodu COVID-19 trafił do szpitala. „Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę!” – pisał wówczas na Facebooku, podkreślając, by „nie oczekiwać od niego żadnych wiadomości”.

Jeszcze przed świętami menedżer muzyka poinformował, że stan zdrowia Krawczyka poprawił się na tyle, że ten jeszcze przed świętami wyjdzie ze szpitala, by Wielkanoc spędzić w domu z żoną, Ewą Krawczyk.

„Kochani! Jestem w domu! Do mojej sypialni wpadają 2 promyki słońca: wiosenny przez okno i Ewunia przez drzwi.Dziękuję za modlitwę i życzenia! Zdrowia wszystkim życzę,nie dajmy się wirusowi!” – pisał w Wielką Sobotę artysta.

/Polsat News/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!