Wiadomości

Nie udało się znaleźć 5-letniego Dawida, policja wstrzymała przeczesywanie terenu

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W ciągu pięciu dni, które upłynęły od zaginięcia 5-letniego Dawida, którego ojciec popełnił samobójstwo, wysyłając wcześniej do mamy chłopczyka sms-a o treści „Już nigdy nie zobaczysz syna”, nie udało się odnaleźć chłopczyka. Dziś policja przerwała akcję przeczesywania terenu,

Na podstawie zeznań świadków i nagrań z monitoringu funkcjonariusze odtworzyli drogę, którą poruszał się ojciec i dokładnie sprawdzili ponad 4 tys. hektarów przylegających do niej terenów. Niestety, chłopca nie udało się odnaleźć.

Rzecznik komendy stołecznej policji Sylwester Marczak powiedział, że do zaplanowania kolejnych działań konieczna jest precyzyjna analiza już zebranych informacji.

– Mówimy tutaj zarówno o pracy procesowej, operacyjnej oraz wiedzy, jaką mamy dzięki licznym zgłoszeniom społeczeństwa. To maile, informacje telefoniczne, nagrania przekazane z kamerek samochodowych i monitoringu. Ta wiedza jest teraz szczegółowo weryfikowana. Chodzi o to, by znaleźć wspólne punkty, które mogą przyczynić się do szybkiego zakończenia tej sprawy. To nasz priorytet – powiedział Marczak.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!