Wiadomości

Nie płacił alimentów, schował się w lodówce…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Ku swojemu zdziwieniu policjanci mężczyznę znaleźli w stojącej w kuchni lodówce.

Dość nietypową kryjówkę przed policjantami wymyślił sobie 21-letni mieszkaniec Sejn. Był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Suwałkach do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Mundurowi znaleźli go w lodówce.

21-letni mieszkaniec Sejn ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Wcześniej znany już był sejneńskim policjantom ze swoich wybryków. Tym razem mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Suwałkach.

Policjanci zajmujący się poszukiwaniem osób, które ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości ustalili, że mężczyzna przebywa u swojej matki. Gdy weszli do mieszkania mężczyzny nie było widać, a będąca w nim kobieta twierdziła, że jest sama. Mężczyzna już wcześniej kilkukrotnie ukrywał się przed policjantami. Kryminalni nie dali wiary w zapewnienia kobiety i zaczęli sprawdzać mieszkanie. Ku swojemu zdziwieniu mężczyznę znaleźli w stojącej w kuchni lodówce.

Jak ustalili funkcjonariusze mężczyzna zanim się schował, powyjmował z niej jedzenie i wszystkie półki. Ukrył je skrupulatnie po całym domu, by nic nie wzbudziło uwagi funkcjonariuszy. Prosto z lodówki trafił do policyjnego aresztu. Mieszkaniec Sejn ma do odbycia karę 6-ciu miesięcy pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

/Policja Podlaska/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!