Świat Wiadomości

NFL ukarał zawodnika za noszenie chustki z napisem “Sługa Boga”…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Jak zawiadamia portal telewizjarepublika.pl Zarząd National Football League (NFL) – zawodowej ligi futbolu amerykańskiego, ukarał zawodnika New Orleans Saints dotkliwą karą finansową za to, że założył podczas meczu na głowę chustę z napisem „Sługa Boga” (MAN OF GOD). Zawodnik we wpisie na Twitterze wytłumaczył, że założona przez niego chusta to wsparcie szpitala St. Dominic’s – dochód z jej sprzedaży wspiera ratownie życia.

Wspomagający zawodnik i kapitan „Świętych” Demario Davis musi zapłacić za założenie chusty z prochrześcijańskim napisem 7 tys. dolarów.

Dziennik „The Western Journal” podkreśla, że Davis otwarcie przyznaje się do wiary w Boga i publicznie mówi o tym, jak pomogła mu ona pokonać osobiste problemy.

Komentując na Twitterze decyzję NFL, zawodnik wytłumaczył sprawę z chustą i wskazał, ze nie zamierza przerywać swojej misji.

– Akceptuję grzywnę, ale misja trwa! Są do pokonania przeszkody, a ja jestem tutaj, aby służyć !!! Wszyscy możemy. Ja, moja rodzina, opaska – to współpraca z St.Dominic Hospital, 100% dochodów przeznaczonych jest na pomoc w ratowaniu życia. Dołączasz się?” – napisał na Twitterze zawodnik New Orleans Saints.

Czy to aby nie narzucanie przez NFL swych poglądów wobec zawodnika?

Źródło: telewizjarepublika.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!