Polska Wiadomości

Natalia Siwiec przyznaje, że przestała być patriotką i nie zależy jej na Polsce

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak podaje poertal nczas.com Natalia Siwiec, prawdopodobnie po to, aby być bardziej szanowaną w kręgach celebryckich, postanowiła jak na gwiazdę dużego formatu odrzucić zaściankowy patriotyzm i zacząć wstydzić się za swój kraj za granicą. To duża zmiana w jej przypadku.

Jeszcze kilka lat temu Natalia Siwiec udostępniała sporo zdjęć w koszulkach z orłem czy z barwami narodowymi. Co ciekawe kilka lat temu udostępniła nawet zdjęcie w rocznicę Powstania Warszawskiego, na którym trzyma racę i ubrana jest w patriotyczną koszulkę z orłem.

„Godzina W! Cześć i chwała bohaterom” – pisała wówczas Siwiec, co pozwalało ją odróżnić od wielu celebrytek, które w żaden sposób nie chciały być kojarzone z prawicą i patriotyzmem. Teraz do tego grona nie chce być zaliczana także Siwiec, o czym sama mówi.

W wywiadzie dla „Plejady” Siwiec była pytana o to, czym dla niej jest patriotyzm. Początkowo nie chciała odpowiadać, i może lepiej byłoby, gdyby tak zostało, ale ostatecznie pokusiła się o wypowiedź, która spotkała się z krytyką jej fanów.

Patriotyzm to walka o swój kraj, chęć przynależności do swojego kraju. Ja jestem coraz mniej patriotką. Kiedyś byłam, ale w dzisiejszych czasach czasami jest mi po prostu wstyd za granicą, więc chyba przestałam się nazywać patriotką. Trochę przestaje mi zależeć na moim kraju – powiedziała.

No cóż… Będziemy musieli jakoś się pogodzić z decyzją Pani Natalii…

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!