Wiadomości

Napaść seksualna w Częstochowie. Policjanci publikują portret pamięciowy sprawcy

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Policjanci poszukują mężczyzny, który dokonał napaści seksualnej na mieszkankę Częstochowy w połowie czerwca. Funkcjonariusze publikują portret pamięciowy sprawcy i apelują o pomoc.

Czynności w tej sprawie prowadzą kryminalni z Komisariatu VI Policji w Częstochowie. Chodzi o zdarzenie, do którego doszło w nocy 18 czerwca br. przy ulicy Bohaterów Katynia. Z ustaleń śledczych wynika, że młody mężczyzna zaatakował kobietę w klatce bloku, w którym mieszkała, próbując zmusić ją do wykonania innej czynności seksualnej.

„Gdy kobieta zaczęła krzyczeć, sprawca uciekł. Wstępne ustalenia wskazują, że sprawcą był mężczyzna w wieku około 25 lat, miał około 180 centymetrów wzrostu, oczy jasne, nos długi, usta cienkie, jasną cerę, w chwili zdarzenia ubrany był w ciemną odzież” – opisują policjanci. I publikują sporządzony portret pamięciowy sprawcy. Osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 47 85 816 11 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112, albo 997.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!