Wiadomości

Nagrany z ukrycia urzędnik wyjaśnia, jak indoktrynuje się dzieci w tajemnicy przed rodzicami

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Firma Project Veritas opublikowała wczoraj nowy materiał. Na materiale filmowym starszy administrator szkoły na Long Island, Dave Casamento, przyznaje się do potajemnego indoktrynowania młodych uczniów polityką rasową i płciową.

Nagrany z ukrycia urzędnik mówi w opublikowanym nagraniu, że rodzice szczerze wierzą, że systemowy rasizm nie istnieje. – Nie rozumieją, dlaczego musimy rozmawiać o kwestiach LGBTQ. Lub mieć książki, które zawierają motywy LGBTQ – wskazuje.

Casamento tłumaczy następnie, że indoktrynacja dzieci musi przebiegać stopniowo w tajemnicy przed rodzicami. Nie kryje swoich pobudek politycznych. Co więcej, mówi o niepokoju, że jego intencje polityczne zostaną ujawnione. – Polityka to teraz w zasadzie moja praca. Jestem polityczny w każdej rozmowie, którą prowadzę. Nigdy nie myślałem, że będę w tym momencie mojego życia – mówi.

Na nagraniu mężczyzna dzieli się również swoimi przekonaniami, jeśli chodzi o edukację seksualną w szkole. – Moja tożsamość seksualna zawsze była częścią mojej pracy, ponieważ wierzę w nawiązywanie kontaktów z dziećmi – powiedział Casamento, dodając, że stara się wyeliminować potencjalnych konserwatywnych kandydatów, którzy ubiegają się o stanowisko nauczyciela w jego okręgu. Mówi, że wszystko jest tajne, a konserwatystów ocenia bardzo nisko w procesie rekrutacji.

/tysol/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!