Nachodźcy zamordowali kolejnego człowieka
Świat Wiadomości

Nachodźcy zamordowali kolejnego człowieka

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Nachodźcy zamordowali kolejnego człowieka

Kolejna ofiara przemocy ze strony migrantów w Niemczech. Podczas balu maturalnego grupa imigrantów o arabskim pochodzeniu skatowała na śmierć jednego z obecnych, kiedy ten na chwilę opuścił budynek. Jeden ze sprawców był już notowany przez policję.

20-letni Philippos został zaproszony na uroczystości zakończenia szkoły średniej przez swoją siostrę. Kiedy w międzyczasie udał się ze swoim przyjacielem do pobliskiego parku, tam został zaatakowany przez grupę migrantów. Grupa uciekła, dopiero gdy świadkowie zaalarmowali policję.

Niestety Philippos doznał obszernych obrażeń głowy w wyniku uderzeń i kopnięć, przez co zginął dwa dni później w szpitalu. Jego kolega doznał jedynie niewielkich obrażeń.

Policja jest pewna, że ma głównego sprawcę: 18-letniego Syryjczyka, który przybył do Niemiec w 2016 roku i był znany policji.

To jeden z wielu ostatnich mordów dokonanych przez migrantów w Niemczech. Zaledwie dwa tygodnie wcześniej został pochowany policjant Rouven L. Zmarł przez dźgnięcie nożem przez Afgańczyka.

Bezpieczeństwo wewnętrzne w Niemczech poważnie ucierpiało z powodu imigracji z krajów islamskich. Jak pokazują policyjne statystyki dotyczące przestępczości, liczba przestępstw, o które podejrzani są imigranci, wzrosła w zeszłym roku o prawie 30 proc. Cudzoziemcy i migranci ubiegający się o azyl są znacznie nadreprezentowani w aktach przemocy w porównaniu z pozostałą populacją.

Zobacz także: Jest pierwsza kara za nazywanie dewianta imieniem, które ma w dowodzie osobistym

https://www.nzz.ch/international/kommentare/bad-oeynhausen-massenmigration-bedroht-die-innere-sicherheit-in-deutschland-ld.1837155

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!