Polska Wiadomości

Murzyn ubogacał kulturowo samochody w Warszawie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Murzyni skaczący po samochodach niczym dzikie orangutany są codziennym widokiem w wieku amerykańskich i francuskich miastach. Od teraz sceny takie można zobaczyć także w Polsce. “Ubogacanie kulturowe” białych tubylców trwa w najlepsze.

Murzyn ubogacał kulturowo samochody w Warszawie. W sobotę obywatel Rwandy skakał po pojazdach w warszawskiej dzielnicy Gocław. Imigrant został zatrzymany przez policję i usłyszał zarzuty niszczenia mienia.

W niedzielę pojawiło się nagranie z incydentu. Można na nim zobaczyć jak dziki człowiek próbuje dostać się do jednego z samochodów, blokuje ruch na ulicy, przewraca mężczyznę jadącego na hulajnodze elektrycznej, a potem wskakuje na dach innego auta i po nim skacze.

Do sprawy odniosła się policja, informując o zatrzymaniu imigranta. “W związku ze zdarzeniem, do którego doszło wczoraj na terenie Gocławia, informujemy, że policjanci zaledwie kilkanaście minut po zgłoszeniu zatrzymali 26-letniego obywatela Rwandy. Dzisiaj mężczyźnie przedstawiony został zarzut zniszczenia mienia” – przekazała w niedzielę na platformie X stołeczna policja.

NASZ KOMENTARZ: Radzimy przygotować się na coraz częstsze sceny tego typu. Tego wymaga europejska tolerancja i multi-kulti.

Polecamy również: Polski generał wziął udział w konferencji poświęconej genderyzmowi w wojsku

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!