Wiadomości

Ministerstwo Zdrowia: Liczba osób zarażonych koronawirusem wzrosła w Polsce do 68

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Mamy cztery nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Wyniki dotyczą czterech osób z woj. mazowieckiego (Warszawa). W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem to 68, przy czym jedna osoba zmarła – poinformowało Ministerstwo Zdrowia.

Wcześniej poinformowano o trzech nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki dotyczyły: osoby z woj. śląskiego (Zawiercie), z woj. podkarpackiego (Nisko) i woj. wielkopolskiego (Poznań). W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem wzrosła do 64, przy czym jedna zmarła.

Jeszcze wcześniej informowano o trzech przypadkach zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki dotyczą: dwóch osób z woj. zachodniopomorskiego (Szczecin), jednej osoby z w woj. mazowieckiego (Warszawa).

Rano z kolei poinformowano, że w ciągu nocy przybyło 7 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki dotyczyły dwóch osób z woj. podkarpackiego (Leżajsk), jednej osoby z w woj. lubelskiego (Lublin), jednej osoby z woj. dolnośląskiego (Wrocław), i 3 osób z woj. łódzkiego (Łódź).

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!