Wiadomości

Ministerstwo Zdrowia: Liczba osób, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem, wzrosła do 536

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Mamy 44 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 20 osób z woj. mazowieckiego, 15 osób z woj. łódzkiego, 5 osób z woj. wielkopolskiego, 2 osób z woj. kujawsko-pomorskiego i po 1 osobie z woj. lubelskiego i świętokrzyskiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 536/5 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) – poinformowało Ministerstwo Zdrowia.

Wcześniej poinformowano o 40 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Potwierdzone przypadki dotyczyły: 19 osób z woj. łódzkiego, 7 osób z woj. śląskiego, 5 z woj. podkarpackiego, 5 osób z woj. dolnośląskiego, 3 osoby z woj. pomorskiego i 1 osoba z woj. małopolskiego.

Pięć godzin wcześniej poinformowano o 13 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Potwierdzone przypadki dotyczyły: 4 osób z woj. wielkopolskiego, 3 osób z woj. dolnośląskiego, 2 z woj. podlaskiego i po 1 osobie z woj. podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego i kujawsko-pomorskiego.

Rano poinformowano o 14 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczyły: 4 osób z woj. wielkopolskiego, 3 osób z woj. śląskiego, 3 z woj. warmińsko-mazurskiego i po 1 osobie z woj. pomorskiego, lubelskiego, zachodniopomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!