Wiadomości

Mieszkańcy Sosnowca dają upust złości po śmierci 11-letniego Sebastiana z Katowic

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Zabójstwo 11-letniego Sebastiana z Katowic wstrząsnęło całą Polską. Chłopiec zginął w Sosnowcu. Poruszeni niewyobrażalną tragedią mieszkańcy szybko wytropili, kim jest 41-letni mężczyzna, który przyznał się do zabójstwa dziecka – czytamy na portalu Sosnowiec Nasze Miasto.

W Sosnowcu, gdzie rozegrała się tragedia, wśród mieszkańców bardzo szybko rozeszła się informacja, kim jest i czym zajmował się zatrzymany przez policję 41-latek. W samym centrum miasta znajduje się lokal usługowy, którego właścicielem jest Tomasz M. Witryna została już zdewastowana, a napisy na murach nie pozostawiają wątpliwości co do tego, co czują i myślą mieszkańcy Sosnowca. Na murze napisano: „pedofil”, „diabeł czeka na ciebie”, „śmierć pedofilom”.

Sąsiedzi mieszkający w czterokondygnacyjnej kamienicy, na parterze której znajduje się lokal Tomasza M., nie mają dobrego zdania o zatrzymanym.

– Wiem, o kogo chodzi. Wolałem się trzymać z daleka. Gbur, szkoda słów, nieprzyjemny człowiek – mówi z żalem jeden z sąsiadów.

Inny sąsiad zwraca uwagę, że 41-letni mężczyzna nie jest sympatyczną osobą. – Ten człowiek źle wypowiadał się o innych ludziach. Udawał spokojnego, ale był bardzo nieprzyjemny w relacjach z innymi – mówił pan Jerzy, mieszkaniec kamienicy.

– Ostatnio jak u niego byłam, to był bardzo niespokojny. Nawet spytałam go, czemu jest taki nerwowy – opowiada DZ inna sąsiadka.

Z kolei ogromnie wstrząśnięta tragedią pani Ewelina nie potrafi ukryć emocji. Widywała Tomasz M. nawet kilka razy w ciągu dnia. Jak mówi, nie podejrzewała, że może dojść do takiej tragedii.

– Mieszkam tu obok, jestem w szoku. Widywałam go codziennie. Kupowałam u niego. Był dla mnie bardzo miły. Był bardzo zapracowany, pracował nawet w nocy. Często się zdarzało, że wychodziłam z psem o drugiej, a on jeszcze tutaj był, choć była sobota lub niedziela. Z partnerem mówiliśmy, że to bardzo pracowity facet. Nie mogę dojść do siebie – mówi roztrzęsiona pani Ewelina.

Więcej:
https://sosnowiec.naszemiasto.pl/pedofil-diabel-czeka-na-ciebie-mieszkancy-daja-upust/ar/c1-8292554

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!