Wiadomości

Mężczyzna zabił pracownicę metra z powodu „zbyt dużej ilości majonezu na jego kanapce”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W weekend mężczyzna śmiertelnie postrzelił pracownicę i zranił drugą w restauracji w Atlanta Subway, ponieważ miał „zbyt dużo majonezu na swojej kanapce” – poinformowała policja w poniedziałek rano.

Zabójca strzelił z pistoletu do dwóch pracownic, 26-letniej kobiety, która zmarła z powodu odniesionych ran, i 24-letniej kobiety, która jest w stanie krytycznym – powiedział dziennikarzom zastępca szefa policji Charles Hampton Jr. W restauracji przebywało wówczas 5-letnie dziecko poszkodowanej kobiety.

Zdarzenie miało miejsce około 18:30. „Z kanapką było coś nie tak, co go tak zdenerwowało, że postanowił wyładować swój gniew na dwóch pracownicach” — powiedział Hampton. Policja aresztowała 36-letniego mężczyznę z Atlanty „w pobliżu” restauracji w centrum miasta w niedzielę wieczorem”.

Willie Glenn, współwłaściciel restauracji, powiedział, że kobiety były „wzorowymi pracownicami”, które zaczęły tam pracować około trzy tygodnie temu – donosi WSB-TV. „Łamie mi się serce, gdy wiem, że ktoś ma czelność wycelować broń i zastrzelić kogoś z powodu zbyt dużej ilości majonezu na kanapce” – powiedział stacji informacyjnej.

/washingtonpost.com/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!