Wiadomości

Marsze dla Życia i Rodziny w ponad 130 polskich miastach!

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W 130 miastach Polski, w tym w Warszawie, odbędzie się XIV Marsz dla Życia i Rodziny. Towarzyszy mu hasło: „Nie pozwól na demoralizującą seksedukację w warszawskich szkołach”. W tym roku Marsze dla Życia i Rodziny poświęcone są problemowi edukacji seksualnej, zagrażającej prawidłowemu rozwojowi dzieci i młodzieży oraz podważającej pierwszeństwo wychowawcze rodziców – informują organizatorzy.

Kazimierz Przeszowski z Centrum Życia i Rodziny, organizator wydarzenia, zwraca uwagę, że tak zwana seksedukacja wprowadzana do warszawskich szkół zagraża rozwojowi dzieci i budzi wiele zastrzeżeń.

– Edukacja seksualna niszczy rodzinę. Jeżeli my, Polacy, nie godzimy się na to, aby było to wprowadzone — musimy protestować.

– Szczególnie teraz, gdy od września w warszawskich szkołach, 200 tysięcy dzieci będzie poddanych niezwykle szkodliwym zabiegom —

Do marszu dołączają rodzice, osoby życia publicznego, które chcą chronić swoje dzieci przed demoralizacją. Aktor Radosław Pazura zwraca uwagę, że od wychowania dzieci zależy ocalenie rodziny, opierającej się na miłości mężczyzny i kobiety.

Tym razem ulicami Warszawy przejdą z nami eksperci w dziedzinie programów wychowawczych oraz przedstawiciele organizacji rodzicielskich z krajów Europy Zachodniej i Stanów Zjednoczonych, gdzie już dzisiaj dzieci poddawane są edukacji seksualnej w szkołach. Opowiedzą uczestnikom Marszu o tym co czeka polskie rodziny, jeśli władzom Warszawy uda się przeforsować wprowadzenie edukacji seksualnej do szkół.

W stolicy Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie sprzed pomnika Kopernika, ulicami Krakowskie Przedmieście, Miodową i Senatorską pod stołeczny ratusz. Początek zaplanowano na 11:45.

Marsze organizowane od 2006 roku, zawsze niosą ważne przesłanie dotyczące aktualnej sytuacji dotyczącej ochrony życia ludzkiego oraz praw rodziny. Jednocześnie odbywają się one w radosnej, pozytywnej i rodzinnej atmosferze. Organizatorzy zapraszają do udziału w nich całe rodziny z dziećmi, osoby starsze, duchownych i wszystkie osoby, które pragną publicznie dać wyraz troski o każde ludzkie życie i umocnienie polskich rodzin.

Więcej informacji o Marszach można uzyskać na stronie: www.marsz.org

/wpolityce.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!