Polska Świat Wiadomości

Mariusz Max Kolonko ujawnił swój tajny plan odnośnie Ruchu Narodowego…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal nczas.com Mariusz Max Kolonko przytacza własne przepowiednie – bo tak sam ją nazywa – i ujawnia niezwykle „atrakcyjną” ofertę w związku z niezrealizowanym swoim planem. A wszystko to w jednym poście i komentarzu!

Max Kolonko już od jakiegoś czasu ma – delikatnie mówiąc – bardzo dziwne wypowiedzi. Przekonywał, że potrafi przepowiadać przyszłość, sugerował też plan startu w wyborach prezydenckich. Byłoby to niezwykle ciężkie, ponieważ po aferze związanej ze sztabem założonej przez niego #R trudno byłoby mu raczej znaleźć chętnych współpracowników.

Teraz zaś przytoczył własną przepowiednię, zapowiedział ujawnienie afery oraz „odtajnił” swój niezrealizowany plan dotyczący koalicji z Ruchem Narodowym.

Najpierw opublikował grafikę z napisem „jest wśród nas lider, który jak Polski Orzeł czeka, by rozwinąć skrzydła do zwycięskiego lotu”. Sentencja ta pochodzi – jak zaznacza Max Kolonko – z „Max Kolonko Przepowiednie 2018”. Zapowiedział w opisie także, iż „rewolucja trwa”.

Ujawnił także swój niezrealizowany plan. – Bracia i Siostry z Ruchu Narodowego…. – napisał Kolonko. Udostępnił także grafikę z tekstem. Czytamy na niej, że „zgodnie z planem Maxa Kolonko Robert Winnicki z Ruchu Narodowego miał być kandydatem partii #R Revolution na Prezydenta III RP w wyborach prezydenckich 2020”.

Rzuca się oczywiście w oczy absurdalność i iście satyryczne przejaskrawienie całej tej sprawy Ale to nie wszystko. Należy zwrócić uwagę, że „plan” nie był zbyt dokładnie tworzony. Bowiem aby móc kandydować na prezydenta, trzeba najpóźniej w dniu wyborów mieć ukończone 35 lat. Tymczasem Winnicki 35 lat ukończy dopiero w lipcu, nie w maju. Poza tym kandydat Konfederacji na prezydenta to właśnie członek Ruchu Narodowego Krzysztof Bosak.

Serio. Co się z nim dzieje?

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!