Wiadomości

Marianna Schreiber dołączy do Nowoczesnej? Petru: ‘Uważam, że jestem za’

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Marianna Schreiber poinformowała w mediach społecznościowych, że zamierza rozpocząć swoją karierę w polityce. “Chciałabym mieć wpływ na realizację działań na rzecz praw kobiet i nie tylko. Wiem, że jak nazywają mnie media: jako „celebrytka” nie dotrę ze swoim przekazem i chęcią zmian w Polsce, tam gdzie zapadają konkretne decyzje” – napisała na Instagramie.

“Dzisiaj z założycielem partii @nowoczesna.oficjalnie Panem @ryszardpetru rozmawialiśmy o sytuacji gospodarczej w Polsce, o szansach na zmianę sił politycznych oraz o moim potencjalnym wejściu w szeregi Nowoczesnej. Już niebawem konkretne informacje z tym związane ????” – rozpoczęła swój wpis Marianna Schreiber. Dalej tłumaczy, czemu postanowiła “wejść w politykę”.

“Chciałabym potwierdzić, że to, co mówię – czynię. Chciałabym mieć wpływ na realizację działań na rzecz praw kobiet i nie tylko. Wiem, że jak nazywają mnie media: jako „celebrytka” nie dotrę ze swoim przekazem i chęcią zmian w Polsce, tam gdzie zapadają konkretne decyzje. Jestem osobą, która niewątpliwie wzbudza wiele negatywnych ale i pozytywnych emocji. Chciałabym poświecić całą siebie dla tej służby. Tak to postrzegam – dla mnie bycie już członkiem partii, działaczem to bycie dla ludzi. Proszę, bądźcie ze mną❤️Wspierajcie mnie????” – napisała.

Plany celebrytki skomentował podczas rozmowy z samą zainteresowaną były przewodniczący i założyciel Nowoczesnej, a dziś jej szeregowy członek Ryszard Petru.

– Ja jestem pozytywnie do tego nastawiony, natomiast nie ja podejmuje decyzje. Jestem szeregowym członkiem; założyłem tę partię, ale w tym momencie są ciała statutowe. Ważne, aby w danej partii mieć podobne poglądy. Wolnościowo-gospodarcze i wolnościowo-światopoglądowe. Nie znam tak dokładnie pani, natomiast uważam, że jak najbardziej jestem za. Natomiast to nie ja decyduję – powiedział Ryszard Petru.

/tysol.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!