Wiadomości

Kluczbork: Zamordowano małżeństwo. Policja zatrzymała ich syna

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W jednym z domów w Borkowicach niedaleko Kluczborka na Opolszczyźnie znaleziono ciała kobiety i mężczyzny. Zdaniem śledczych zostali oni zamordowani policja i prokuratura pracują nad wyjaśnieniem sprawy. W świetle nieoficjalnych informacji zatrzymano ich syna.

W Borkowicach koło Kluczborka znaleziono zwłoki kobiety i mężczyzny. Jak poinformował Dawid Gierczyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku, zatrzymano 31-letniego mężczyznę, który według nieoficjalnych informacji jest synem zamordowanego małżeństwa.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek. Jak relacjonuje regionalny dziennik NTO, mieszkańcy wsi Borkowice jeszcze rano widzieli starszego mężczyznę i jego 31-letniego syna, który jeździł po wsi na motorynce. Nic nie wskazywało na zbliżającą się tragedię.

Około godziny 17 policja otrzymała informację o zabójstwie. Policjanci, którzy przybyli na miejsce, znaleźli zwłoki starszego małżeństwa. Ze względu na dobro śledztwa policja nie podaje bliższych informacji o zdarzeniu. Wiadomo tylko, że do sprawy zatrzymano 31-latka.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!