Wiadomości

Makabryczny finał poszukiwań czterolatka. Nastoletnia matka i jej konkubent zatrzymani przez policję

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Nastoletnia matka i jej konkubent zostali zatrzymani w związku z odnalezieniem ciała czteroletniego chłopca – poinformowała rzeczniczka komendanta wojewódzkiego policji z siedzibą w Radomiu podinsp. Katarzyna Kucharska.

Kucharska poinformowała, że 21 października prababcia dziecka na terenie komendy stołecznej zgłosiła zaginięcie prawnuka, z którym od dłuższego czasu nie miała kontaktu. Od tamtej pory poszukiwania prowadzili policjanci z Komendy Stołecznej Policji, Mińska Mazowieckiego, Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu i komendy z Garwolina. W środę rano odnaleziono ciało czterolatka.

– Zwłoki były zakopane w lesie w miejscowości Ruda Talubska w powiecie garwolińskim. Do sprawy zatrzymane są dwie 19-letnie osoby – poinformowała Kucharska. To matka dziecka oraz jej konkubent. Czynności odbywają się pod nadzorem prokuratury okręgowej w Siedlcach, która prowadzi postępowanie.

– W nocy z 25 na 26 października bieżącego roku w miejscowości Górki koło Garwolina ujawniono zwłoki 4,5-letniego chłopca. W związku z tym wszczęto śledztwo w tutejszej prokuraturze w kierunku zabójstwa – poinformował prokurator Krzysztof Czyżewski z Prokuratury Okręgowej w Siedlcach. Dodał, że w prokuraturze trwają czynności procesowe w tej sprawie. Zlecono też sekcję zwłok dziecka.

/TVPInfo/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!