Wiadomości

Maciej Orłoś tonie w długach? “Upomniał się o niego urząd skarbowy”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Według portalu Pomponik.pl, dziennikarz Maciej Orłoś zmaga się z poważnymi problemami finansowymi. Długi dziennikarza mają wynosić niemal pół miliona złotych.

Według serwisu Pomponik, Orłoś ma poważne powody do zmartwień w kwestii finansowej. Miał upomnieć się o niego urząd skarbowy w Warszawie. Informator serwisu przekazał, że o problemach dziennikarza wiedzą już jego współpracownicy. Mają oni przekazywać pieniądze, które są mu winni do urzędu skarbowego.

– Wszyscy jego kontrahenci dostali pismo z jego urzędu skarbowego, z którego wynika, że Orłoś jest zadłużony na prawie 500 tysięcy złotych i jeśli kontrahenci mają względem niego zobowiązania finansowe, muszą je uregulować, wysyłając pieniądze do urzędu, nie bezpośrednio do Macieja Orłosia – przekazał Pomponik.

Serwis podaje również, że dotarł do danych, z których wynika, jak wysokie jest zadłużenie dziennikarza. Chodzi o okres od stycznia 2019 do stycznia 2021 roku. Zadłużenie Orłosia razem z odsetkami ma wynosić łącznie 497.084,40 zł.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!