Wiadomości

List w obronie TVN podpisali już Hitler, Świnka Peppa i Władimir Putin

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W związku z uchwaleniem ustawy regulującej działalność mediów w Polsce, telewizja TVN wystosowała do widzów apel. Odpowiedziało na niego wiele niespodziewanych postaci – informuje portal tysol.pl.

Ustawa, zwana “Lex TVN”, bo właśnie tej stacji dotyczą w dużym stopniu nowe przepisy, czeka na podpis prezydenta. I właśnie naciskowi na Andrzeja Dudę ma służyć apel.

“17 grudnia Sejm uchwalił ustawę LEX TVN. Jest to atak na wolne media, który ma pozbawić Państwa możliwości oglądania wszystkich kanałów TVN. Prosimy o podpisanie apelu w obronie stacji” – piszą autorzy apelu.

Apel można podpisać w Internecie. Oznacza to, że podpisy nie są weryfikowane. Cała akcja stała się więc okazją do żartów i złośliwości względem TVN. Jak się więc okazuje, apel telewizji z ul. Wiertniczej podpisało wiele przedziwnych postaci. Wśród nich znalazła się m.in. znana młodszym dzieciom Świnka Peppa.

Wśród fanów TVN nie zabrakło też znanego jubilata, który bez tej szacownej telewizji nie mógłby marzyć o tak wystawnej imprezie urodzinowej, o której głośno było jakiś czas temu…

Poparcia stacji TVN udzielił też szef propagandy III Rzeszy, który z pewnością musi być pod wrażeniem jej profesjonalizmu i niezwykłych dokonań…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!