Polska Wiadomości

Lider “Góralskiego Veta” nie wierzy w pandemię

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal nczas.com lider Góralskiego Veta Sebastian Pitoń stwierdził na antenie Radia ZET, że „pandemii nie ma”. Jak mówił, świadczą o tym oficjalne dane GUS i resortu cyfryzacji.

– Ja jestem człowiekiem bardzo racjonalnym. Nie mogę przyjąć narracji o pandemii. Fakty jej nie wytrzymują – powiedział architekt z Kościeliska. Jak dodał, wynika to z „danych GUS-u i Ministerstwa Cyfryzacji”.

– Danych o ilości zgonów i prostej czynności porównania tych danych zgonów z tego roku z latami poprzednimi – mówił. Przyznał też, że sam chorował na koronawirusa. – To lekka, przyjemna choroba – skwitował.

– W górce śmierci, która miała miejsce w listopadzie ponad 1000 osób w Polsce ginęło, umierało, ze względu na restrykcje rządu, a tylko ok. 2-3 proc. z tej liczby umierało ze zdiagnozowanym Covidem. Z czego przypuszczam, że znaczna część to były diagnozy lipne. W związku z tym wydaje mi się, że gdyby się przyjrzeć suchym liczbom, to okaże się, że cała ta narracja o pandemii jest niczym innym jak pewną socjotechniczną operacją, która ma na celu zmydlenie nam oczu i tak naprawdę przejście do kolejnej fazy, która się zakończy zmianami własnościowymi – mówił.

Jak dodał, wszystko przejmą państwo i wielkie korporacje. W ocenie architekta, celem koronarestrykcji jest „zniszczenie klasy średniej w Polsce”.

– Znam opinie wielu wirusologów, epidemiologów. Ci rządowi eksperci nie mają racjonalnych argumentów. Działają w złej wierze. Ktoś im płaci, są zależni i robią to, co im każą – podkreślił.

Dodajmy, że Sebastian Pitoń, który nie wierzy w pandemię, za to wierzy, że Hitler i Stalin byli agentami USA i na ich polecenie rozpętali wojnę, niedawno wspierał akcje tzw. Strajku Kobiet, z czego zwierzył się w mediach społecznościowych:

Co wy na to?

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!