Wiadomości

Lewandowski odchodzi z Bayernu. Jaki klub będzie reprezentował nasz najlepszy piłkarz?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak donosi TVPSPORT.pl, Robert Lewandowski nie przedłuży kontraktu z Bayernem Monachium. Kapitan reprezentacji Polski zamierza się przenieść do stolicy Katalonii.

Już w środę hiszpański dziennik „Sport” pisał, że Robert Lewandowski znalazł się na celowniku FC Barcelona i prowadzone są negocjacje dotyczące sprowadzenia kapitana reprezentacji Polski z Bayernu Monachium do stolicy Katalonii.

Wydawana w Barcelonie gazeta twierdzi w oparciu o źródła w katalońskim klubie, że jego władze są skłonne wydać na sprowadzenie 33-letniego Lewandowskiego ponad 100 mln euro.

Umowa napastnika wygasa 30 czerwca 2023. Jednak władze Bayernu „nie kwapią się do rozpoczęcia rozmów w sprawie nowego kontraktu”, zawodząc swoją postawą kapitana reprezentacji Polski.

Jak ustalił TVPSPORT.pl, Lewandowski nie podpisze nowego kontraktu z niemieckim klubem. „Z bliskiego otoczenia piłkarza dowiedzieliśmy się, że napastnik porozumiał się już z Barceloną. Najlepszy napastnik na świecie ma być po telekonferencji z władzami Blaugrany. Z przekazanych nam informacji wynika, że zostały ustalone wszystkie warunki kontraktu” – czytamy.

TVPSPORT.pl dodaje, że Lewandowski poinformował już o swojej decyzji Olivera Kahna i władze Bayernu wiedzą, że zawodnik zwiąże się z Barceloną.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!