Wiadomości

Lewacki duchowny organizuje nagonkę na arcybiskupa Jędraszewskiego

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

„Kiedy przed wielu laty byłem aktywistą Amnesty International, słaliśmy do różnych instytucji na całym świecie listy w sprawach prześladowanych osób, aby wytwarzać nieustający nacisk. Robiliśmy to tak długo, dopóki sprawa nie znajdowała jakiegoś sensownego finału” – napisał na Facebook, od dawna budzący głębokie zgorszenie wśród wiernych, dominikanin ojciec Paweł Gurzyński, któremu nie spodobało się jednoznaczne stanowisko arcybiskupa Marka Jędraszewskiego wobec ideologii LGBT i który w związku z tym wzywa do nękania go.

Włączenie się ojca Gurzyńskiego, ulubieńca wrogów Kościoła, w kampanię nienawiści wymierzoną w arcybiskupa wywołała falę oburzenia w internecie:

„Natchnęło mnie Ojca natchnienie. W związku z czym mam prośbę – czy poda Ojciec namiary na swoje władze zakonne? Bo ja bym napisał do nich, by się lepiej przyjrzały działalności Ojca” – czytamy w jednym z komentarzy.

„ Ojciec niech się lepiej zajmie przekazywaniem prawdziwej nauki Kościoła katolickiego, ale wcześniej niech dostosuje do niej swoje prywatne poglądy. Proszę przestać gorszyć inaczej skończy się to moją interwencją u Ojca przełożonych, a jeśli zajdzie potrzeba to i w Stolicy Apostolskiej” – czytamy w kolejnym komentarzu.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!