Wiadomości

Lewacka przemoc dotarła już do Warszawy. Lewaccy bojówkarze zaatakowali furgonetkę akcji „Stop pedofilii”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Sporo pisaliśmy ostatnio o terrorze lewackich bojówek na Zachodzie, ale i w Polsce mieliśmy do czynienia z aktami wandalizmu wymierzone w pomniki, a teraz bojówkarze zaatakowali furgonetkę „Stop pedofilii” z hasłami takimi jak „Lobby LGBT chce uczyć dzieci” odnoszącymi się do działań niektórych samorządów.

„Zarówno nasz samochód, jak i kierowcy, zostali zaatakowani przy squacie na Wilczej! Pobity został nasz kierowca. Rzuciło się na niego kilka osób. Prawdopodobnie został pocięty samochód. Mieliśmy do czynienia ze niezwykłą agresją ze strony środowisk lewicowych” – taki wpis pojawił się na twitterowym koncie Fundacji.

– Pierwszy incydent był na Placu Zbawiciela, gdzie samochód zablokował nam drogę. Przyjechała policja, mężczyzna został wylegitymowany. To nie pierwsza taka sytuacja. Ale o wiele gorsza sytuacja spotkała nas na ulicy Wilczej – mówił w Rozmowie z Mediami Narodowymi wolontariusz Fundacji PRO

„Obywatelskie zatrzymanie plandeki z hejtem” – chwali się jeden z aktywistów publikując film, ale – co gorsza – w podobnym tonie rzecz opisuje należący do Rongier Axel Springer Onet, pisze: „Warszawa: obywatelskie zatrzymanie ciężarówki z kontrowersyjną plandeką”.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!