Wiadomości

Lewaccy bojówkarze atakują kościoły, m.in. wtargnęli do poznańskiej katedry

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Lewaccy bojówkarze w reakcji na orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji eugenicznej atakują i dewastują kościoły. Wtargnęli między innymi do poznańskiej katedry, zakłócając mszę św. W internecie pojawia się coraz więcej zdjęć dokumentujących działania osób opętanych nienawiścią do Boga i jego wyznawców.

Obsmarowano między innymi fasady kościołów św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty oraz pw. Opatrzności Bożej w Warszawie, a także kościoła kościoła pw. Świętej Rodziny w Gdyni. Lista jest długa i wciąż się wydłuża… Z kolei w kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Warszawie pojawił się prowokator z napisem „Módlmy się o prawo do aborcji”.

https://www.facebook.com/FundacjaMamyiTaty/posts/4109092962439693

Redaktor naczelny „Newsweeka” Tomasz Lis – komentując burdy, które mają miejsce – stwierdził, że „mamy rewolucję październikową”. Tym razem trzeba mu przyznać rację – znów bolszewicy próbują zniszczyć fundamenty cywilizacji, by zatriumfowało zło. Miejmy nadzieję, że tym razem jednak zwycięży Dobro, a barbarzyńcy atakujący kościoły poniosą klęskę.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!