Wiadomości

Lech Wałęsa i przesłanie prosto z kosmosu: “Już nie jesteśmy w stanie wam pomóc”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Lech Wałęsa nie po raz pierwszy odwołuje się do mądrości kosmitów. „Warto zobaczyć” – napisał tym razem na Facebooku, załączając filmik „Przesłanie Ummitów – już nie jesteśmy w stanie wam pomóc”, z którego możemy dosiedzieć się o wizytach kosmitów na Ziemi.

– W dzisiejszym, ostatnim już odcinku o rasach kosmicznych przedstawimy wam, drodzy widzowie, działalność Ummitów oraz rasy z Alfa Centauri. Postaramy się też ująć wszystkie rasy w skrócie, ale to pod koniec filmu – rozpoczyna film narrator.

– Ummici są opisywani jako istoty pozaziemskie z planety Ummo, o której twierdzi się, że znajduje się w odległości 14,5 lat świetlnych i prawdopodobnie znajduje się w układzie świetlnym Wolf 424. Ummici odegrali ważną rolę w historii Ziemi. Pewne wskazówki oraz fakty przemawiają za tym, że rozpowszechniali naukowo-techniczną literaturę w Hiszpanii. Prawdopodobnie przekazali też w latach 60. i 70. sporą ilość technicznych artefaktów w Europie. Ich baza znajduje się prawdopodobnie w pobliżu małego miasteczka we francuskiej prowincji Dolne Alpy – mówi dalej.

Później słyszymy m.in. o odwiedzinach, jakie mieli składać ludziom Ummici, przebrani za duńskich lekarzy, i promach, które kursują na Alfa Centauri. W materiale zamieszczono również tabelę „kosmicznych ras”, z opisami ich działań.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!