Wiadomości

Kurdej-Szatan przebiła dno. Jest zawiadomienie o przestępstwie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Barbara Kurdej-Szatan znana jest z tego, że nie widzi sprzeczności w śpiewaniu kolęd w kościele i popieraniem zabijania nienarodzonych dzieci. Poziom moralny i intelektualny to raczej nie jest jej atutem. Teraz jeszcze okazuje się, że jest prymitywnie wulgarna i agresywna, a przy tym łatwo daje się podpuszczać…

“KUR** !!!!!!!!!! Ku**aaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest ku**a „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!!” – napisała na swoim koncie na Instagramie oderwana od rzeczywistości celebrytka, odnosząc się do rzekomej bezwzględności naszych Strażników Granicznych.

Kurdej-Szatan do swojego wpisu dołączyła film pochodzący od „Strajku Kobiet” – organizacji domagające3j się legalizacji mordowania nienarodzonych dzieci, kierowanej przez Martę Lempart. Na nagraniu widzimy grupę migrantów próbujących w nielegalny sposób przedostać się przez polsko-białoruską granicę, czemu zapobiegli funkcjonariusze Straży Granicznej.

Sprawę ostro komentują internauci. Pytają również, czy firmy, które lansuje aktorka, wyciągną wobec niej jakieś konsekwencje. Ponieważ takich wpisów w sieci jest coraz więcej, portal tvp.info zwrócił się bezpośrednio do przedstawicieli firm Play i Head & Shoulders z prośbą o komentarz w tej sprawie. Z kolei Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu skierował do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.

/TVP Info, twitter/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!