Wiadomości

Kukiz założy partię?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

– Być może będziemy zmuszeni, by założyć partię. Patrzę z niepokojem na to, co robi partia władzy przy ordynacji wyborczej, na te zapowiedzi – powiedział w „Porannej rozmowie” w RMF FM Paweł Kukiz, lider Kukiz’15. – Rozpatruję taką okoliczność, że trzeba partię założyć, by nie obudzić się z ręką w nocniku, kiedy prezes Kaczyński stwierdzi, że w wyborach samorządowych mogą brać udział tylko podmioty partyjne – dodał.

– Partia żółtych drzwi niech nawet powstanie, żeby mieć zabezpieczenie przed tą totalitarną pisowską władzą – podkreślił. 

– Mało brakowało, a zajechałbym się jak śp. Wodecki. Trafiłem do szpitala w momencie, kiedy to już był ostatni dzwonek – przyznał gość Roberta Mazurka pytany o swój stan zdrowia. 

– Co mi było? Przede wszystkim papierochy, red bulle, po 2-3 godziny snu. To mi było – non stop praca, Sejm, koncerty charytatywne, rozjazdy, obowiązki domowe. Wszystko naraz, no za dużo – dodał.

– Sytuacja służby zdrowia wygląda tak, że lekarz ortopeda przyjechał do mnie w takim stanie, by mnie zbadać, że ja zacząłem sobie przypominać, jakie są podstawowe ruchy przy reanimacji człowieka. Wyglądał gorzej ode mnie. Zastanawiałem się, jak ja mam mu zrobić sztuczne oddychanie w razie czego – zrelacjonował Kukiz.

/RMF FM, TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!