Wiadomości

Kukiz nie odpuszcza Olejnik i Kajdanowiczowi z TVN

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Po skandalicznych słowach pod adresem żołnierzy RP stacja TVN przeprosiła za zachowanie Grzegorza Kajdanowicza. Dziennikarz tłumaczył z kolei, że jego błąd polegał wyłącznie na tym, iż nie zwrócił uwagi Władysławowi Frasyniukowi.

Ponieważ skandaliczne słowa Frasyniuka, który w obrzydliwy wręcz sposób obrażał żołnierzy WP, a także reakcja prowadzącego program dziennikarza wywołały falę oburzenia, Polacy czekali, czy któryś z mężczyzn przeprosi za swoje zachowanie. Władysław Frasyniuk szybko ocenił, że nie ma za co przepraszać. Z kolei Grzegorz Kajdanowicz w rozmowie z wp.pl powiedział:

„Każdy gość bierze pełną odpowiedzialność za słowa wypowiadane w programie. Mój błąd polegał na tym, że nie zwróciłem uwagi Władysławowi Frasyniukowi, że użycie słowa »śmieć« w stosunku do jakiejkolwiek osoby w jakiejkolwiek sytuacji jest nie do zaakceptowania”.

Na ten komentarz zareagował szybko Paweł Kukiz. „Głowa do góry, panie Kajdanowicz! Nikt nie jest doskonały” – napisał na Twitterze Kukiz. „Ma pan na szczęście perfekcyjną koleżankę, która takich błędów nie popełnia” – dodał muzyk i polityk.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!