Wiadomości

Kukiz do Jakubiaka: „Marek! Idź za nimi, skoro im dobrze życzysz!”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

„Marek! Idź za nimi, skoro im dobrze życzysz!” – napisał na Twitterze do Marka Jakubiaka w nocy z piątku na sobotę szef Kukiz’15 Paweł Kukiz. Odniósł się w ten sposób do życzeń, które Jakubiak złożył na Twitterze posłowi Jakubowi Kuleszy, który w piątek opuścił ugrupowanie.

Poseł Jakub Kulesza poinformował w piątek, że odszedł z ruchu Kukiz’15 i przystąpił do partii Wolność Janusza Korwin-Mikkego. Jako najważniejszy powód swojego odejścia podał niemożność współpracy z Dariuszem Pitasiem, wiceszefem ruchu Kukiz’15.

W reakcji na odejście Kuleszy poseł Kukiz’15 Marek Jakubiak wyraził nadzieję na Twitterze, że jeszcze o nim usłyszymy. Oczekiwanie to odniósł także do Adama Andruszkiewicza, który wcześniej opuścił ruch Kukiz`15. Poseł określił obu byłych członków Kukiz’15 jako swoich „sejmowych synków” i ocenił, że „widocznie nie nadają się na wegetację”.

Do słów Jakubiaka odniósł się szef Kukiz’15 Paweł Kukiz, który napisał: „Marek! Idź za nimi, skoro im dobrze życzysz! Masz browary i układy w wojsku. Całe 30 tysięcy na kampanię w Warszawie wydałeś (czyli dwa razy mniej niż ja na ciebie w parlamentarnych) :–)”.

Kukiz życzył ironicznie Jakubiakowi powodzenia. „Czuwaj, Żołnierzu Kuleszy i Andruszkiewicza :–)” – dodał polityk.
W kolejnym tweecie-odpowiedzi do Jakubiaka Kukiz napisał: „Synek, znaczy jednego masz z Kornelem a drugiego z Korwinem. Pytanie – ty rodzisz czy zapładniasz te piękne istoty :–)”.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!