Wiadomości

Ktoś zostawił pieniądze w bankomacie. Poszukiwany właściciel

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Wilanowscy dzielnicowi chcą zwrócić pieniądze pozostawione w bankomacie przy ul. Przekornej 52 w Warszawie. Okoliczności wskazują na to, że osoba wybierająca gotówkę, przeprowadziła właściwie operację wypłaty środków, ale prawdopodobnie w wyniku roztargnienia, pozostawiła banknoty w podajniku urządzenia. Kilka minut później kobieta chcąca dokonać wypłaty zauważyła banknoty i przekazała je wilanowskim policjantom.

Do pozostawienia gotówki w bankomacie przy ul. Przekornej 52 na warszawskim Wilanowie doszło w dniu 27 stycznia 2022 roku między godziną 16.00, a 17.00. Banknoty w podajniku zauważyła osoba, która przyszła dokonać wypłaty.

Zostały one przekazane oficerowi dyżurnemu Komisariatu Policji Konstancin-Jeziorna, a następnie trafiły do dzielnicowych z II Rewiru Dzielnicowych Komisariatu Policji Warszawa Wilanów przy ul. Okrężnej 57, którzy poszukują właściciela gotówki. Mimo wielu działań zmierzających do jego ustalenia nikt się nie zgłosił. To dosyć niecodzienna sytuacja, dlatego policjanci podają ją do publicznej wiadomości, licząc na to, że właściciel gotówki się odnajdzie.

/Policja Warszawa/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!