Wiadomości

Kto zabił Paulinę? Tropy prowadzą do pracujących na łódzkich budowach Gruzinów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak już informowaliśmy wczoraj, 28-letnia Paulina została zamordowana. Nie ulega wątpliwości, że odnalezione w piątek w Łodzi zwłoki to ciało poszukiwanej od tygodnia 28-letniej kobiety, co potwierdziła w sobotę łódzka policja i prokuratura. W związku ze sprawą zatrzymano trzy osoby – dwóch obywateli Gruzji i Białorusinkę, podejrzanych o zatajenie zbrodni.

Z ustaleń śledczych wynika, że 28-latka w nocy z piątku na sobotę bawiła się w klubach na Piotrkowskiej. Wyszła stamtąd w towarzystwie kolegi około godz. 6.30. w pewnym momencie się rozstali. Ostatni raz kamery zarejestrowały Paulinę po godz. 8 rano w towarzystwie starszego mężczyzny – pisze Onet.

Śledczy ustalili jego personalia. Okazało się, że jest Gruzinem i mieszka w budynku przy ul. Żeromskiego. Przebywali tam też inni obywatele Gruzji, którzy pracowali na łódzkich budowach. Nieruchomość została przeszukana. Wszystko wskazuje na to, że do zbrodni doszło właśnie w tym budynku.

Jak relacjonował Krzysztof Kopania z Prokuratury Okręgowej w Łodzi, na ciele dziewczyny było dużo obrażeń, w tym rany kłute szyi. Do zabójstwa doszło w sobotę. Tego samego dnia po południu kamery zarejestrowały kilku mężczyzn wynoszących z budynku dużą torbę.

Czytaj też:

Łódź: odnalezione zwłoki to ciało 28-letniej Pauliny

/onet.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!