Wiadomości

Krzysztof Bosak: Żądam delegalizacji Antify!

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Kandydat Konfederacji na prezydenta RP Krzysztof Bosak, występując na konferencji prasowej w towarzystwie Janusza Korwin-Mikkego, zażądał delegalizacji Antify.

Krzysztof Bosak przypomniał na wstępie, że kilka dni temu miał miejsce w Warszawie przed budynkiem Sejmu atak na Janusza Korwin-Mikkego.

– Kilka dni temu dotarła do nas informacja, że prezydent Donald Trump zrobił to, o czym od dawna się spekulowało, tzn. wpisał tzw. Antifę, a więc lewicowych ekstremistów, na listę organizacji terrorystycznych – mówił Krzysztof Bosak, zwracając uwagę, że dzięki temu Antifa będzie odtąd zwalczana przez służby specjalne.

– Chcemy wezwać do tego samego – dodał Bosak, przypominając, że skrajnie lewicowe środowiska zajmują się organizacją akcji sabotażowych, zamieszek, szkoleniem ludzi do łamania prawa, szkoleniem ludzi do tego, by robić innym krzywdę. Mówił o pobiciach, których dopuszczały się grupy tzw. antyfaszystów w Europie na działaczach organizacji prawicowych, atakami na marsze konserwatystów, katolików, narodowców, proliferów.

– Mieliśmy też Antifę na „gościnnych występach” także tu w Polsce. Przypomnijmy, że w 2011 roku w lokalu Krytyki Politycznej działacze tzw. Antify z Niemiec, którzy przyjechali specjalnie, żeby atakować Polaków w dniu Święta Niepodległości, zostali zatrzymani z narzędziami służącymi do wyrządzenia innym krzywdy, takimi jak pałki, pałki teleskopowe, gaz – w lokalu „intelektualnego środowiska” lewicowej Krytyki Politycznej – przypomniał Krzysztof Bosak, zwracając uwagę na brak sprecyzowanej polityki państwa i tolerancja medialna, które pozwalają na wzajemne przenikanie się środowisk uniwersyteckiej lewicy i lewicowych elit z bojówkarzami.

Bosak podkreślił, że należy postawić tamę pobłażliwemu traktowaniu lewackich bojówkarzy.

– Dlatego postulujemy wpisanie Antify na listę organizacji ekstremistycznych i terrorystycznych = stwierdził.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!