Wiadomości

Kpt. Witold Sura nowym rzecznikiem prasowym Wojsk Obrony Terytorialnej

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Kapitan Witold Sura został nowym rzecznikiem prasowym Wojsk Obrony Terytorialnej. Na stanowisku zastąpił pułkownika Marka Pietrzaka, który został wyznaczony na dowódcę nowo utworzonej 18. Stołecznej Brygady Obrony Terytorialnej.

Pułkownik Marek Pietrzak, po ponad pięciu latach służby, żegna się ze stanowiskiem rzecznika prasowego Wojsk Obrony Terytorialnej. Funkcję tę sprawował od 10 kwietnia 2017 roku. 14 czerwca br. został wyznaczony przez ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka na dowódcę nowo utworzonej 18. Stołecznej Brygady Obrony Terytorialnej. Nowym rzecznikiem formacji został kpt. Witold Sura.

“Jest profesjonalistą, który na lokalnym rynku medialnym Podkarpacia miał bardzo dobrą renomę. Otwarty na współpracę, zawsze dostępny, wiarygodny, komunikatywny, zwięzły w przekazie, kreatywny – to cechy, które według mnie najlepiej opisują Witka. Kapitan Sura w ramach 3 Podkarpackiej Brygady OT rozwinął największą i najbardziej efektywnie działającą sieć nieetatowych ekspertów ds. komunikacji, wykorzystując potencjał żołnierzy OT. Oceniam, że efekty działań komunikacyjnych prowadzonych przez kpt. Surę bezpośrednio przekładały się na zainteresowanie służbą w WOT oraz zrozumienie i akceptację społeczną do działań podejmowanych lokalnie przez formację” — tak nowego rzecznika WOT przedstawił płk Pietrzak.

“Witek – dziękuję Ci za 5 lat współpracy! Wiem, że mój dorobek zostawiam w dobrych rękach! Życzę Ci realizacji planów! Bądź jaki jesteś! Kontynuuj obrany przez nas i realizowany do tej pory kierunek działań komunikacyjno – wizerunkowych. Uzbrój się w gruby pancerz, bo nie ominą Cię ataki! Powodzenia Bracie!” — dodał płk Marek Pietrzak.

/wpolityce.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!