Wiadomości

Kowalski: Brukselska kasta szantażuje Polskę!

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W głowach im się poprzewracało! – stwierdził poseł Solidarnej Polski Janusz Kowalski odnosząc się do ultimatum postawionemu Polsce przez Komisję Europejską.

Komisja Europejska dała Polsce czas do 16 sierpnia na zastosowanie się do orzeczenia TSUE, nakazującego zawieszenie działalności Izby Dyscyplinarnej. Informację tę skomentował za pośrednictwem mediów społecznościowych Janusz Kowalski z Solidarnej Polski.

“Brukselska kasta szantażuje Polskę!” – napisał ostro parlamentarzysta. Kowalski zwrócił uwagę, że to Polacy płacą miliony euro na pensje tych eurokratów, którzy zarabiają dziesiątki tysięcy euro miesięcznie za nicnierobienie i mają nieuprawnione przywileje. “W głowach im się poprzewracało!” – podkreślił.

Janusz Kowalski wczoraj podzielił się swoją radykalną opinią na temat sporu z Komisją Europejską. W rozmowie z Karolem Gacem w Poranku „Siódma 9” przyznał, że jest “zwolennikiem pełnej konfrontacji z unijnymi eurokratami”.

– Musimy postawić twardą tamę. Koniec ze zgadzaniem się na dyktat Brukseli, koniec z cofaniem się. Musimy traktować ją jak Gazprom – twardo i bezwzględnie. To my jesteśmy praworządni. To Timmermans, Jourova i inni łamią traktaty oraz próbują narzucić agendę LGBT czy standardy sanitaryzmu, by niedemokratycznie traktować narody – podkreślał.

/dorzeczy.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!