Wiadomości

Konserwatywny dziennikarz zaatakowany przez bojówkarzy Antify

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Amerykański prawicowy komentator Jack Posobiec został otoczony przez grupę lewackich bojówkarzy, kiedy pojawił się na miejscu rozruchów związanych z „Black Lives Matter”. „Ty pier***ony neonazistowski kawałku g***a!”, „Pier***ony nazistowski śmieciu” – usłyszał. Oblano go też wodą.

parku Lincolna w Waszyngtonie w trakcie organizowanych przez lewicę rozruchów. Na nagraniu widać jak Posobiec jest otoczony przez grupę bojówkarzy, związanych ze skrajnie lewicową Antifą. Ci oblali go wodą i zaczęli napierać na niego, by odszedł z miejsca zdarzeń. Na jednym z nagrań widać jak Posobiec zostaje popchnięty.

„Wynocha!”, „Ty pier***ony neonazistowski kawałku g***a!”, „Pier***ony nazistowski śmieciu” – słyszymy z ich ust.

Część z nich miała na sobie koszulki z napisem „Black Lives Matter” (Życie czarnych ma znaczenie) – to hasło, pod którym od kilku tygodni w miastach USA odbywają się manifestacje wymierzone w panujący rzekomo w tym kraju rasizm.

„To jest przyszłość wszystkich konserwatystów, jeśli nie staniemy przeciw temu skrajnie lewicowemu, komunistycznemu tłumowi” – skomentował sytuację na Twitterze Stefan Tompson, znany vloger propagujący wiedzę o Polsce, a prywatnie znajomy Posobca.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!