Wiadomości

Kolejny popis hipokryzji posła Treli: Kościoły muszą być zamknięte

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Poseł Tomasz Trela znany jest nie tylko z nienawiści do chrześcijan, ale też z niebywałej wręcz hipokryzji. Tym razem podczas konferencji prasowej w Łodzi stwierdził, że domaga się kontroli policji i sanepidu w kościołach. Oczywiście, w imię… solidarności.

Trela stwierdził, że w kościołach nie są przestrzegane obostrzenia epidemiczne. Jak mówił, księża nie pilnują limitu osób, a wierni nie zachowują dystansu. Jako rzekomy dowód poseł pokazał zdjęcie z jednej z łódzkich świątyni.

– Nikt niczego nie sprawdzał, nikt niczego nie pilnuje. Jeżeli ktokolwiek chce nam powiedzieć, że tu jest zachowany dystans, że liczba wiernych odpowiada jednej osobie na 15 m2, to mówi nieprawdę. To jest namacalny dowód, jak hierarchowie kościelni i księża podchodzą do walki z pandemią koronawirusa – pluł jadem polityk Lewicy.

Trela to osobnik znany z wyjątkowej obłudy, co nie dalej jak wczoraj wytknęli mu internauci, gdy „okazywał solidarność” z osobami dotkniętymi Zespołem Downa, chcąc pokazać, jaki to jest fajny, podczas gdy jeszcze niedawno opowiadał się za zabijaniem nienarodzonych dzieci po stwierdzeniu, iż mogą urodzić się właśnie z Zespołem Downa.

Teraz znów wykazał się obłudą… Stwierdził mianowicie, iż Lewica uważa, że czas kryzysu, to czas solidarności. Zwrócił uwagę, że dziś każdy, kto czuję potrzebę uczestnictwa we mszy świętej może włączyć radio, telewizję czy internet. Według polityka nie można dopuszczać do tego, że naraża się na utratę zdrowia a może i życia osoby, które są uczestnikami mszy w kościele.

Poseł zwrócił się do ministra zdrowia i szefa resortu spraw wewnętrznych i administracji z apelem o przeprowadzenie kontroli związanych z przestrzeganiem zasad sanitarnych w kościołach i poinformowanie o jej wynikach. Trela domaga się zaangażowania w działania kontrolne policji oraz sanepidu: – Żądamy rozpoczęcia kontroli przy udziale policji i inspekcji sanitarnej tak, aby wszystkie te miejsca kultu religijnego, które nie przestrzegają ustalonych zasad, zamykać.

– Mówiliśmy, że tak będzie. Zero dystansu, zero zasad. Kościoły muszą być zamknięte. Msze można oglądać w tv i Internecie, słuchać w radiu. Odpowiedzialność przede wszystkim – napisał Tomasz Trela na Twitterze.

Wyjątkowo obrzydliwy typ…

/dorzeczy.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!