Wiadomości

Kolejny brutalny gwałt w Rimini, imigrant z Bangladeszu zgwałcił turystkę z Dani

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Włoski kurort nadmorski Rimini okrył się po raz kolejny złą sławą. Wszystko za sprawą brutalnego gwałtu, którego miał dokonać 37-letni obywatel Bangladeszu na 26-letniej turystce z Danii.

Agresor jest już w rękach służb – informują włoskie media. Udało się go pojmać po policyjnej obławie, dzięki zeznaniom samej ofiary i naocznego świadka napaści.

Ofiarą gwałtu jest 26-letnia Dunka, która po kłótni z partnerem sama przemierzała uliczki miasta. W pewnym momencie kobietę miał zaczepić jej przyszły oprawca, który podawał się za ulicznego sprzedawcę.

Następnie wydarzenia potoczyły się bardzo szybko. 37-letni imigrant z Bangladeszu zaciągnął kobietę w pobliskie krzaki. Tam zgwałcił.

Kobieta próbowała krzykiem wezwać pomocy. Usłyszał je mężczyzna, który pobiegł w kierunku jej głosu. Niestety nie zdołał go zatrzymać; 37-letni agresor zbiegł.

Krótko po wydarzeniach rozpoczęła się obława służb. Gwałciciela zatrzymano. Wkrótce zostaną mu przedstawione zarzuty. Zdaniem włoskich śledczych napastnik był już w przeszłości skazywany za napaści na tle seksualnym.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!